Mistik Tarot nedir?
Yüzyıllardır bilgeliğine başvurulan ve gizemlerini günümüze kadar koruyan tarot kartlarının, sorulara verdiği cevapları ortaya çıkarmak her zaman kolay değildir. Bu uygulamayı tarot konusunda tecrübeli ve uzman yorumcuların yorumlarına her zaman kolayca ulaşabilmeniz için hazırladık. Aklınızdaki soruya uygun açılımı ve kartlarınızı seçin, sorunuzun cevabı telefonunuza, tabletinize veya eposta adresinize gelsin. Üstelik falınız uzman yorumcuların hazırladığı binlerce yorum arasından size özel yorumlanıp gönderiliyor.
Teknik bir sorun yaşıyorum, nasıl yardım alabilirim?
Teknik sorunlarınız, düşünceleriniz ve bize iletmek istediğiniz herşey için Facebook sayfamızı kullanabilirsiniz.
Fal baktırmak için neden kişisel bilgilerimi vermek zorundayım?
Falınızın size özel yorumlanabilmesi için hakkınızda birtakım kişisel bilgileri bilmemiz gerekiyor. Endişelenmeyin, ilişki ve iş durumu, cinsiyet bilgileri tamamen gizli tutulur ve asla diğer kullanıcılar ile paylaşılmaz. Ayrıca istediğiniz zaman uygulama ayarlarından kişisel bilgilerinizi değiştirebilirsiniz.
Fal yorumumu kimler görebilir?
Mistik Tarot üzerindeki tüm yorumlar halka açık olarak yayınlanmaktadır. Sağladığınız bilgilerden ilişki ve iş durumunuz, detaylı doğum tarihiniz ve cinsiyet bilginiz haricinde tüm bilgiler Mistik Tarot sitesi üzerinde halka açık olarak yayınlanabilir.
Kişisel bilgilerimin gizliliği hakkında politikanız nedir?
Uygulama içerisinde fal baktırmak için seçtiğiniz kartlar ve fal yorumunuz halka açık olarak Mistik Tarot sitesi üzerinde yayınlanabilir. Fal yorumunuzu paylaştığınızda görebileceğiniz site sayfası üzerindeki bilgiler, seçtiğiniz açılım ve kartlar, profil fotoğrafınız, adınız, yaşınız ve fal yorumunuzu içermektedir. Bu bilgiler haricinde ilişki ve iş durumu, detaylı doğum tarihi ve cinsiyet bilgileriniz saklı tutulmaktadır.
iOS/Android uygulaması hakkında
Fal baktırmak için telefonumun internete bağlı olması gerekiyor mu?
Tarot açılımı yapmak için internete bağlı olmanız gerekmiyor. İstediğiniz zaman açılım ve kartlarınızı seçip temel açılım yapabilir, kartlarınızı kendiniz yorumlayabilirsiniz. Sadece tarot açılımlarınız için detaylı yorum istemek ve yorumlarınızın size ulaştırılabilmesi için internete bağlı olmanız gerekmektedir.
Fal yorumumu arkadaşlarım ile paylaşabilir miyim?
Falınızı arkadaşlarınız ile paylaşmak sizin elinizde. Fal ekranından 'PAYLAŞ' butonuna basarak Facebook üzerinde, Twitter veya WhatsApp ile veya eposta göndererek falınıza özel sayfayı arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.
Hangi iPhone/iPad versiyonları ile uyumlusunuz?
Mistik Tarot uygulaması iOS 7.0 ve üzeri bir işletim sistemi çalıştıran tüm iPhone, iPad ve iPod cihazları ile uyumludur.
Hangi Android versiyonları ile uyumlusunuz?
Henüz Android uygulamamız geliştirme aşamasında, yayınlandığında hemen haberdar olabilmek için Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.
 
 
Tarot destenizi açıp kartlarınızı seçin,
Esmeralda ve arkadaşları istediğiniz açılıma göre falınızı yorumlasın,
tarot falınız telefonunuza gelsin.

Tarot falınıza kolayca baktırmak için hemen indirin!

Yardım - Kullanım Şartları - Facebook - Twitter
Copyright 2013-2014, didiLabs